Гроші онлайн на карту в Україні

Проблеми з фінансами – ситуація, в якій може опинитися кожен. Навіть за умови офіційного працевлаштування і постійного доходу. Адже найчастіше гроші онлайн на карту необхідні у невеликій сумі і терміново. Наприклад, на незначний ремонт авто, оплату комунальних послуг, з метою уникнення пені та заборгованості, на покупку якихось речей по знижці, яка може вже завтра закінчитися. Куди звернутися для отримання завітної суми коштів?

Кредит у банку

Звернення в банк – не найприємніша процедура, що вимагає досить вагомих підстав адже повертати доведеться не тільки запозичену суму, але і відсотки, середній розмір яких від 15 до 30% річних. Крім цього співробітники ввічливо попросять надати документи, що підтверджують платоспроможність і уважно перевірять їх дійсність. Для отримання позики потрібно зібрати пристойний пакет документів, серед яких:

  • довідка про доходи;
  • реєстрація (для іногородніх);
  • виписка про належне майно.

Виконання цих умов досить проблематичне, особливо у ситуації коли гроші потрібні терміново і немає часу збирати купу паперів. Навіть якщо кредит буде схвалений і гроші отримані, повертати їх доведеться, слідуючи встановленим графіком виплат, порушення якого загрожує штрафними санкціями. Процедура оформлення займає кілька днів для нових клієнтів, а тому значна частина українців вважає за краще займати у рідних і друзів.

Взяти гроші в борг у близьких

Цей спосіб був і буде популярний в усі часи, так як заснований на взаємодопомозі та підтримці, що, звичайно, добре, але має ряд нюансів. Як правило, гроші витрачаються на:

  • оплату рахунків за комунальні послуги;
  • покупку меблів, побутової техніки або одягу;
  • відпустку, лікування та інше.

Головним мотивуючим фактором в такому випадку стає небажання позичальника брати банківський кредит, але і вигода від такого запозичення може виявитися сумнівною.

Вибираючи між банками з їх жорсткими умовами і рідними, взаємини з яким стоять не на останньому місці, позичальник шукає «золоту середину» і їй надається звернення в мікрофінансову організацію, таку як «ШвидкоГроші».

Компанія “ШвидкоГроші” – це онлайн-сервіс мікрокредитування, що пропонує позики з мінімальним пакетом документів, без офіційного працевлаштування, довідок про доходи та поручителів.

Як отримати гроші онлайн на карту в «ШвидкоГроші»? Питання, яке часто виникає у нових клієнтів компанії. Та й ті, хто вже користувався послугами сервісу, нерідко стикаються з проблемами при спробі оформити заявку  на отримання кредиту онлайн. Насправді процес оформлення позики онлайн на карту – як і умови її надання – максимально прості і зручні. У чому легко переконатися, ставши клієнтом компанії!

Вимоги до позичальників

Щоб отримати кредит, треба відповідати простим вимогам:

• Бути громадянином України.

• Бути у віці 18-60 років.

• Мати постійне джерело доходу.

Вищезазначені умови – є необхідним мінімумом для позитивного схвалення заявки. Інша інформація стостовно позичальника може бути вказана в анкеті. Не всі пункти в заяві є обов’язковими, але їх заповнення підвищує шанси на отримання позитивного рішення. Пам’ятайте, що вказівка ​​завідомо неправдивих відомостей може стати не тільки причиною відмови у видачі кредиту, а й привести до звернення в правоохоронні органи.

Умови надання кредиту

При першому зверненні до відділення компанії «ШвидкоГроші» заявник може отримати кредит в розмірі до 5 000 гривень терміном до 14 днів. Для постійних клієнтів, які користуються нашими послугами регулярно, доступні пільгові умови видачі позик. Ознайомитися з ними докладніше і отримати вигідну індивідуальну пропозицію можна при подачі заявки через сайт, або зв’язавшись з нашими консультантами за вказаними телефонами.

За право користування кредитом стягується певний відсоток, який розраховується, виходячи з терміну і суми позики. Дізнатися, скільки саме необхідно заплатити, можна, зв’язавшись з нашими фахівцями.

Якщо ви не маєте можливості вчасно повернути взяті в борг гроші, кредит можна продовжити. Для цього необхідно внести певну суму, яку співробітники компанії розрахують при пролонгації договору.

Отримати гроші у відділенні чи на карту?

Отримати кредит  в компанії “ШвидкоГроші” можна двома способами – у відділенні або на  онлайн карту – тому кожен клієнт зможе вибрати найбільш зручний для себе спосіб.

При оформленні в відділенні компанії необхідно подати документи і заповнити заявку. Після її розгляду (що займає зазвичай 10-15 хвилин) буде винесено рішення служби безпеки. У разі схвалення буде підписаний кредитний договір і гроші видані на руки позичальникові прямо у відділенні.

При оформленні онлайн необхідно також заповнити заявку на сайті компанії, прикріпивши до неї скани або фотографії документів. Розгляд заявки також займає не більше 15 хвилин. Про прийняте рішення співробітники компанії повідомляють заявника по телефону. Після схвалення, верифікації карти і підписання електронного договору гроші будуть переведені на карту онлайн.

Незалежно від способу оформлення заявки, весь процес займає зазвичай не більше 30 хвилин.

Погашення кредиту

Погасити кредит можна зручним для вас способом – у відділенні компанії або електронним переказом на карту. При необхідності (і вашому бажанні) погасити борг можна достроково – без комісії, штрафів та додаткових платежів. При цьому відсоток буде перерахований, а різниця буде повернута клієнтові.

Гроші онлайн на карту в компанії «ШвидкоГроші» – це просте та вигідне рішення, яке дозволить вам отримати позику на будь-які потреби з мінімальними тимчасовими витратами і без довідки про доходи.

Отримати кредит без офіційного працевлаштування сьогодні досить складно, а у випадках з банківськими організаціями практично неможливо. Але навіть наявність офіційно підтвердженого заробітку не завжди дозволяє отримати заповітну позику. Адже практика «чорної зарплати» сьогодні досить поширена і популярна.

Зручним варіантом вирішення виниклих фінансових проблем в такому випадку стане можливість отримати гроші онлайн на карту в  компанії “Швидко Гроші”.

Кому вигідно брати кредит?

Можливість отримати гроші онлайн на карту в компанії “Швидко Гроші” це зручний варіант для багатьох категорій громадян, які мають стабільний постійний дохід, але не можуть підтвердити його документально: особи, які працюють неофіційно ; працівники, які отримують зарплату в конвертах; люди, що займаються бізнесом; самозайняті; студенти; інваліди; пенсіонери; домогосподарки.

Крім того, ця послуга а компанії «ШвидкоГроші» зручна для власників нерухомості, які здають її в оренду, таксистів, вантажоперевізників і т.д. Головне, щоб у позичальника був постійний дохід – підтверджувати його не обов’язково,але потрібно вказати джерело і розмір доходу в анкеті, яка заповнюється при оформленні заявки.

Переваги кредитування в компанії “ШвидкоГроші”

Щоб оцінити переваги роботи з сервісом мікрокредитування “ШвидкоГроші”, станьте нашим клієнтом і скористуйтеся низкою переваг:

• До 10 000 гривень кредиту за спеціальними пропозиціями.

• Термін кредитування до 180 днів – для постійних клієнтів.

• Мінімальний пакет документів для оформлення позики.

• Проста процедура оформлення заявки на кредит.

• Швидкий розгляд заявок по кредитах.

• Високий відсоток схвалення.

• Можливість дострокового погашення і пролонгації кредитного договору.

Зателефонуйте нам вже зараз і переконайтеся, що кредит від компанії “ШвидкоГроші” – це дійсно просто і вигідно!

Записи створено 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх