Форс-мажорні обставини: коли доцільно обирати швидку онлайн-позику в МФО

Щоб отримати кредит, сьогодні навіть не потрібно виходити з дому чи офісу. Завдяки численним фінансовим інтернет-організаціям оформити заявку на позику в Мережі можна всього за кілька хвилин. І для цього зовсім не обов’язково збирати цілу купу паперів, що підтверджують вашу платіжну спроможність. Отже, спостерігаємо явну економію часу – його не треба витрачати на дорогу, черги в банку, збирання документів та очікування позитивної відповіді. Та чи оправдана така економія – питання неоднозначне.

Платити, як відомо, потрібно за все. І за швидкий комфорт теж. Тож перш ніж оформити заявку на кредит в режимі онлайн, зважте всі за і проти. Давайте спробуємо розібратись разом, коли є сенс брати мікропозику, коли від неї краще відмовитися і як взагалі проходить весь процес оформлення та отримання коштів.

Переваги онлайнового кредитування

Онлайн-кредитування економить не лише ваш час, а й сили. Далеко не всім приємною буде зустріч з представником банку. Часто виникає відчуття такого собі прохача, яке для багатьох людей здається принизливим. Вас оцінюють, перевіряють, допитують. І ви вже підсвідомо починаєте відчувати провину. А якщо ваша кредитна історія не зовсім чиста, дискомфорт від цих перевірок зростає в рази.  

Усього цього ви уникнете, обираючи кредит в онлайн-режимі. Від вас потрібен лише паспорт, код і карта банку. Ніяких поручителів, довідок про доходи, місце роботи, склад сім’ї. Але це у випадку, коли гроші потрібні терміново і проблема потребує невідкладного вирішення. В іншому разі, якщо, наприклад, кредит потрібен вам на споживчі потреби, краще утриматися від мікропозики.

Коли доцільно брати кредит онлайн

Іноді споживачі беруть гроші просто на якусь покупку, придбання якої не є обов’язковим чи терміновим. Мікропозика виправдана, коли ви потребуєте негайної фінансової допомоги, наприклад:

 • термінове медичне обстеження;
 • серйозні проблеми зі здоров’ям;
 • ремонт побутової техніки чи авто;
 • покупка товарів, на які діє велика короткострокова знижка;
 • оплата комунальних тарифів;
 • придбання гарячих путівок з фінансово вигідними пропозиціями для відпочинку;
 • затримка заробітної плати на роботі.

На жаль, нерідко такі мікропозики доводиться брати й на похоронні витрати. Є й більш радісні причини, коли буде доцільно скористатися послугами МФО. Це витрати на весілля, або на подарунок близьким на честь видатної події, наприклад, народження дитини, ювілей чи річниця подружнього життя. Також це непоганий варіант, якщо вам потрібна невелика сума. Крім того, онлайн-позику беруть клієнти, які мають негативну кредитну історію. Адже цих даних в МФО перевіряти не будуть, в цьому плані умови онлайн-кредиту досить лояльні.

Коли інтернет-позику брати не варто

Відмовитися від кредитування бажано, коли:

 • ви не впевнені у стабільності своїх прибутків;
 • позика потрібна у великому розмірі і на довгий строк;
 • потрібно сплатити відсотки за кредит, оформлений в іншому банку;
 • дуже хочеться придбати річ, без якої можна обійтися (мобільний останньої моделі, модний одяг, коштовні прикраси і тд).

Отже, як бачимо, перш ніж оформляти кредит онлайн для споживчих цілей, треба добре обдумати цей крок. Адже відсоткова ставка будь-якого МФО буде вищою від банківської. Тож скористатися цією формою кредитування більш доцільно буде у форс-мажорних ситуаціях. Якщо ж час терпить, краще витратити 1-2 тижні на оформлення банківської позики з актуальними для вас умовами і на довгий (більше календарного місяця) строк.

Записи створено 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх