Термінова допомога у форс-мажорних ситуаціях – миттєва інтернет-позика

Трапляється, що життєві обставини змушують нас шукати оперативного фінансового вирішення проблем. Як правило, це форс-мажорні ситуації, в яких потрібно діяти швидко і рішуче. Добре, коли є друзі чи родичі, готові прийти на допомогу. А якщо звернутися нема до кого? У такий момент можна легко наробити помилок, які буде складно виправити. Адже, розгубившись, людина часто здає цінні речі в ломбард, або навіть віддає під заставу авто чи будинок.

Добре, якщо проблема не потребує термінового вирішення. Тоді можна звернутися до банку і вибрати актуальну програму кредитування. Але зазвичай форс-мажор потребує негайного вирішення. Проблеми зі здоров’ям, терміновий ремонт автомобіля чи побутової техніки або повернення боргу не передбачають великого запасу часу. І тоді є чи не єдине вирішення проблеми – онлайн-кредит.

Як вибрати МФО

Мікрокредитних організацій, що дають позики, сьогодні дуже багато. І навіть у критичні моменти потрібно тверезо й зважено підходити до вибору кредитора. Адже умови й нюанси в кожного з них свої. Тому треба чітко розуміти всі ризики, знати про підводні камені та шахрайські схеми у цьому сегменті. Наприклад, до оформлення заявки потрібно детально вивчити всі умови договору. Нерідко в процесі погашення випливають приховані платежі, комісійні збори, страхування чи нефіксована процентна ставка.

Тому, аби уникнути цих неприємних моментів, варто обирати лише перевірених, надійних кредиторів з гарною репутацією. Крім того, споживач повинен розуміти, що низькі відсоткові ставки зазвичай говорять про шахрайську схему. Адже, беручи миттєву позику на карту, ви гарантовано отримуєте швидкі гроші, не витрачаючи свій час. До того ж, економія часу тут зумовлена ще й мінімальним пакетом документів. Тому дещо завищені відсотки – це плата за швидке й зручне отримання потрібної суми. І кожна організація встановлює свій розмір оплати за послугу.

Отже, щоб зробити правильний вибір, вивчіть умови кредитування одразу кількох організацій. Далі оберіть оптимальний варіант з актуальними відсотками і розширеними можливостями погашення. Крім того, краще надавати перевагу МФО з мінімальними строками розгляду й затвердження заявки.

Як оформити інтернет-позику

Сама процедура оформлення та отримання кредиту відбувається надзвичайно швидко. Вам потрібні лише Інтернет та паспорт з кодом. Далі, щоб отримати гроші, необхідно зробити всього декілька простих кроків:

 • зареєструватися на сайті обраного МФО;
 • заповнити всі поля анкети (бажано і необов’язкові);
 • вказати достовірні особисті дані (щоб не отримати відмову через невірно вказану інформацію);
 • вказати номер чинної банківської карти (із залишком не менше 1 гривні для верифікації);
 • надіслати заявку, де буде зазначена потрібна сума і строки погашення;
 • дочекатися відповіді від оператора через електронну пошту чи СМС-повідомлення (це займає приблизно 15 хвилин).

У разі отримання позитивної відповіді ваші гроші приходять на карту практично миттєво, і ви можете одразу ж їх зняти.

Переваги

Термінова інтернет-позика має цілий ряд плюсів:

 • немає потреби відвідувати офіс МФО, щоб оформити заявку;
 • всі процедури проходять дистанційно всього за кілька хвилин;
 • не доведеться збирати великий пакет документів про доходи, місце роботи та посаду, склад сім’ї, а також шукати поручителів;
 • не потрібно переживати за не дуже чисту кредитну історію;
 • для оформлення кредиту підходить карта будь-якого банку.

Отже, як бачимо, переваг у цій формі кредитування в рази більше, ніж мінусів. Головне – правильно вибрати надійну МФО з помірними відсотками та зручними варіантами погашення та пролонгації кредиту.

Записи створено 6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх